• 27Zář
    TURNAJ v badmintonu ve smíšené čtyřhře dne 26.9.2015 vyhráli manželé Janákovi

26. září proběhl ve Sportovním centru Replay turnaj v badmintonu ve smíšené čtyřhře. Turnaje se zúčastnilo 16 párů, které vytvořily čtyři skupiny. Losování do skupin proběhlo těsně před zahájením turnaje za účasti všech soutěžících. Po litých bojích ve skupinách o každou pozici v pořadí turnaj postupně přešel do vyřazovacích zápasů, které končily bojem o třetí místo (Kocián, Adamčíková vs. Jandová, Běčák) a finálem (Janák, Janáková vs. Sehnal, Špačková). Třetí místo vybojovali Běčák s Jandovou. Finále skončilo kolem deváté hodiny vítězstvím manželského páru Janákových. Ti oslavili celkové vítězství jako správní vítězové důstojně. Láhví sektu 🙂 .

Obrázek o atmosféře turnaje a bojovnost dvojic si můžete vytvořit ve fotogalerii.